Menu Scroll up
Dotacje z Unii Europejskiej
Małe zwierzęta

EVS 2430W

Nr kat.: A44000000
Opis produktu
  • obrazowanie dużej rozdzielczości z pikselm 76 μm;
  • doskonała mobilność;
  • system zasilania WPCS (bezprzewodowe ładowanie);
  • inteligentne komunikaty na ekranie OLED;
  • lekki (1.9 kg z baterią) i efektowny dizajn;
  • możliwość licznych zastosowań.

(Radiografia ogólna, Mobilna, Neonatalna/Pediatryczna, Weterynaria koni, itd.)

ModelEVS 2430W (bezprzewodowy)
Typ detektoraBezp. nakładany CsI
Waga1.9 kg
Obszar aktywny4233.47 x 291.84 mm
Raster76 μm
Rozdzielczość3,072 X 3,072
Konwersja A/D16 bit
Napięcie wejścioweDC 12V, 5A
KomunikacjaGiga Ethernet / IEEE 802.11n (5 GHz)
Detekcja RtgBezstratna AED
Osłony ochronne

Dostępne są w trzech różnych wzorach dostosowanych do zmiennych potrzeb użytkowników. W stylowy sposób chronią detektor Exprimer przed czynnikami środowiskowymi. Ich ergonomiczny dizajn zapewnia optymalną użyteczność w każdym środowisku Rtg. W kompaktowym pakiecie wraz z uchwytem mocowania tabletu umożliwiają zwiększenie efektywności pracy we wszelkich sytuacjach zastosowań mobilnych.

PCP (przenośna konsola PC)

Możliwa jest natychmiastowa cyfrowa rozbudowa systemu po połączeniu PCP z EVS 3643 lub EVS 2430W. Eliminuje to potrzebę stosowania dodatkowej skrzynki sterowania pomiędzy detektorem, a PC. Obrazy są natychmiast uzyskiwane przez DRTECH PCP. Wewnętrzny punkt dostępowy AP maksymalnie zwiększa mobilność detektorów Exprimer, umożliwiając bezpośrednią komunikację z tabletami i smartfonami oraz udostępniając przeglądanie obrazów na urządzeniach mobilnych. Dzięki PCP i łączności bezprzewodowej obrazy wysokiej rozdzielczości można przesyłać wszędzie i w dowolnym czasie, co daje nieograniczone możliwości w zakresie obrazowania mobilnego i w terenie.

Płaska ładowarka dwubateryjna

Ładowarka dwubateryjna umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch baterii. Konstrukcja ładowarki pozwala na poziome i pionowe zakładanie baterii i akceptuje zarówno baterie EVS 3643, jak i EVS 2430W.

Ładowarka akceptuje napięcie 12V, pozwalając na ładowanie w drodze, po podłączeniu do gniazda zapalniczki w samochodzie. Ładowarka stanowi standardowe wyposażenie detektorów EVS 3643 i EVS 2430W.