Menu Scroll up
Dotacje z Unii Europejskiej
Małe zwierzęta

EVS 3643

Nr kat.: A26000005
Opis produktu
  • doskonała mobilność;
  • praca WPCS (bezprzewodowe ładowanie baterii);
  • lekka (2.98 kg) i wytrzymała konstrukcja;
  • wodoodporność zwiększająca bezpieczeństwo [IPX4].
ModelEVS 3643 (bezprzewodowy)
Typ detektoraBezp. nakładany CsI lub Gadox
Waga2.98 kg
Obszar aktywny358 X 430 mm
Raster140 μm
Rozdzielczość2,560 X 3,072
Konwersja A/D14 bit
Napięcie wejścioweDC 12V, 5A
KomunikacjaGiga Ethernet / IEEE 802.11n (5 GHz) Bezstratna AED / Wyzw. synchr.
Detekcja RtgBezstratna AED / Wyzw. synchr.
Osłony ochronne

Dostępne są w trzech różnych wzorach dostosowanych do zmiennych potrzeb użytkowników. W stylowy sposób chronią detektor Exprimer przed czynnikami środowiskowymi. Ich ergonomiczny dizajn zapewnia optymalną użyteczność w każdym środowisku Rtg. W kompaktowym pakiecie wraz z uchwytem mocowania tabletu umożliwiają zwiększenie efektywności pracy we wszelkich sytuacjach zastosowań mobilnych.

PCP (przenośna konsola PC)

Możliwa jest natychmiastowa cyfrowa rozbudowa systemu po połączeniu PCP z EVS 3643 lub EVS 2430W. Eliminuje to potrzebę stosowania dodatkowej skrzynki sterowania pomiędzy detektorem, a PC. Obrazy są natychmiast uzyskiwane przez DRTECH PCP. Wewnętrzny punkt dostępowy AP maksymalnie zwiększa mobilność detektorów Exprimer, umożliwiając bezpośrednią komunikację z tabletami i smartfonami oraz udostępniając przeglądanie obrazów na urządzeniach mobilnych. Dzięki PCP i łączności bezprzewodowej obrazy wysokiej rozdzielczości można przesyłać wszędzie i w dowolnym czasie, co daje nieograniczone możliwości w zakresie obrazowania mobilnego i w terenie.

Płaska ładowarka dwubateryjna

Ładowarka dwubateryjna umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch baterii. Konstrukcja ładowarki pozwala na poziome i pionowe zakładanie baterii i akceptuje zarówno baterie EVS 3643, jak i EVS 2430W.

Ładowarka akceptuje napięcie 12V, pozwalając na ładowanie w drodze, po podłączeniu do gniazda zapalniczki w samochodzie. Ładowarka stanowi standardowe wyposażenie detektorów EVS 3643 i EVS 2430W.